מאמרים

השכרת שולחנות וכיסאות

אחת הבעיות שמתעוררות לפני הפקה של אירוע במקום לא מסודר כגון גן או אולם אירועים היא מהיכן ניתן להשכיר ציוד. בין סוגי הציוד הבסיסיים ביותר ניתן למנות שולחנות וכסאות, אך הכוונה היא גם למשל למזנונים, סכו"ם, ציוד הגברה, כלי הגשה ועוד. ובכן, חשוב לדעת שכיום ישנן חברות רבות שמתמחות כל אחת בתחום ספציפי. ישנן חברות שמתמחות בהשכרת ציוד בישול למשל דוגמת מקררים או תנורים, ישנן חברות שמתמחות בהשכרת כיסאות בלבד וכן הלאה וכן הלאה. עם זאת, ככל שתרכזו את כל השירותים האלו במקום אחד, כך הפקת האירוע תהיה פשוטה יותר.

קרא עוד
 

השכרת כלים לאירועים

אחד הטרנדים שעושים את דרכם לזרם המרכזי אט אט בכל הקשור להפקת אירועים פרטיים הוא התנתקות מגני האירועים המסורתיים ואולמי השמחות ומעבר להפקה עצמאית של אירועים בחיק הטבע. הטרנד החדש נובע מתחושת רוויה משוק האירועים שמייצר פעם אחר פעם אירועים שמהווים מעין שעתוקים זה של זה. בתקופה המודרנית כבר קשה לדבר על אירוע מיוחד או אירוע אישי, כאשר כל האירועים נראים אותו דבר.

קרא עוד
 

מה צריך לדעת לפני השכרת כסאות פלסטיק

יש לכם אולם אירועים או גן אירועים ואתם מעוניינים להיעזר בשירותיה של חברה להשכרת ציוד לאירועים? מתכננים אירוע בחצר הגדולה שלכם וזקוקים לכיסאות מפלסטיק, שישמשו את אורחי האירוע שלכם? אם כן, תוכלו למצוא כיום לא מעט חברות המציעות להשכרה כסאות פלסטיק וציוד נוסף לאירועים, ציוד שהכרחי פעמים רבות לכל אירוע והוא זה שיכול להפוך אותו לאירוע שתמיד חלמתם עליו וגם להציע לאורחים שלכם את הנוחות המרבית. מה כוללים במסגרתם שירותים אלה? אילו סוגים של כסאות פלסטיק מוצעים? וכיצד בוחרים באפשרות המתאימה? על כך, לפניכם.

קרא עוד
 

בחירת כלים להשכרה לאירוע מושלם

בין אם מדובר בחתונה גדולה, בת מצווה או אולי אירוע עסקי חשוב, כל אחד מהם מצריך הכנה מיוחדת וגם כלים וציוד רב, שייקחו בכך חלק. אלה יכולים להיות שולחנות וכיסאות מעוצבנים ומסוגננים, כלים מיוחדים וגם בימה גבוהה, שעליה ניתן יהיה לרקוד או עליה תוכל הלהקה של האירוע להופיע.

קרא עוד
 

השכרת ציוד לאירועים מחירים

הפקת אירוע אינה משימה פשוטה, וקשה למצוא אנשים שהתנסו בכך ויעידו אחרת. כמעט תמיד, בין כל הסידורים וההכנות, מרחף לו הענן התקציבי. הוא יגדיר את האפשרויות הגלומות באירוע, ולכן גם ישפיע על רמתו. כיצד ניתן, אם כך, לארגן אירוע מבלי לרוקן את חשבון הבנק?

בין כל הפתרונות המועלים חדשות לבקרים, תופסת השכרת הציוד מקום של כבוד. אנחנו נתייחס לאפשרות הזו, ובעיקר- לעלות שלה.

איזה ציוד נהוג להשכיר?

הנקודה הראשונה שיש להבהיר, היא שארגון אירוע הוא למעשה משוואה בה אינספור משתנים, אשר הקשרים ביניהם לא תמיד ברורים. משתנה הציוד נכנס לתמונה לא פעם, ותופס מקום מרכזי בהכנות לקראת האירוע. ברוב המקרים, תחת הגדרת הציוד ניתן למצוא פריטים חיוניים בכל סוג של אירוע, לרבות:

קרא עוד